O nás

Naše přednosti

Výběrové víno

Postaráme se o Vám o ojedinělý vinný zážitek. Nabízíme řízenou degustaci vín ve spolupráci s firmou Ostrawina.

Domácí dezerty

Láska prochází žaludkem a proto pro Vás pečeme z čerstvých lokálních surovin ty nejsladší dezerty. Vyberete si z pestré denní nabídky.

A la carte nabídka

Zakládáme si na čerstvosti surovin a proto pro Vás sezónně obměňujeme stálou nabídku jídel. Pravidelně připravujeme speciální víkendové nabídky.

Catering

Připravíme Vám na míru catering v prostoru Vaší firmy nebo při jakékoli jiné vyjimečné události. Postaráme se o přípravu menu i jeho servírování.

Na začátku vznikla touha vytvořit originální místo, na které se budete rádi vracet. Díky tomu jsme jediná restaurace v Petřvaldě, která se zabývá moderní gastronomií.

Kromě stálého menu, které sezóně obměňujeme u nás naleznete pestrou nabídku denního menu. Denní menu připravujeme od pondělí do pátku, kde si vyberou i ti nejnáročnější. Máme v nabídce vždy polévku a tři hlavní jídla.

Naše služby nejsou omezeny pouze na prostory restaurace. Rádi zajistíme catering v prostoru Vaší firmy nebo zahradní párty. Postaráme se o přípravu vhodného menu pro svatební, firemní, narozeninové nebo volnočasové události. Od nás si odnesete gastronomický zážitek!

Restaurace Vrtule disponuje kapacitou až 90 míst. K dispozici kromě klasických míst k sezení je Vám také soukromý salónek nebo salónek s dětským koutkem. Ani v jednom ze salónků Vás nebude rušit provoz restaurace, jelikož jsou od sebe zcela odděleny. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě!